Projeler

Hizmette Çözüm Garanti, Samsun İçin HAYATİ

Şehrimizin güneyine yeni hizmet binası inşa edeceğiz.

Ulaşımda Çözüm Garanti

Hafif raylı sistem hattını otogara kadar genişleteceğiz.Tüm şehrimizi kucaklayacak.

Sporda Çözüm Garanti

Dolgu sahasını Samsunspor'a tahsis edeceğiz.1919 Samsunspor'u pilot takımı olarak kuracağız.

Sağlıkta Çözüm Garanti

Engelli Rehabilitasyon Merkezimiz ile 7/24 hizmetinizde olacağız.

Tarımda Çözüm Garanti

Fındık üreticileri için lisanslı depoculuk hizmeti vereceğiz.Ferrero’ya mahkum etmeyeceğiz.

Seyir Kulesi

Samsun'a Dünyada marka olacak bir seyir kulesi oluşturacağız. İlkadım'da kurulacak seyir kulesi ile tüm şehirden görülebilecek bir simge kazandıracağız.

Eğitimde Çözüm Garanti

Geleceğin gençlerini yetiştirmek üzere teknoloji teknoloji merkezi oluşturacağız.

Modern Bir Öğrenci Yurdu

Modern bir öğrenci yurdu organize ederek bölgeye sosyal bir yaşam merkezi açacağız. Açık ve kapalı spor tesisleri, kütüphaneler, çalışma alanları ve toplantı salonlarıyla hizmet vereceğiz.

Vadipark Bungolov Evleri

Şehrimize yeni bir doğal yaşam alanı oluşturacağız.Vadipark bungolov evleriyle, kentin doğal dokusunu bozmadan, yaşayan ve yaşanan doğal mekanları Samsun halkına sunacağız.

Tarihi Samsun Evleri

Bu sayede turizmi canlandırarak, şehrimizin tarihi kimliğini ön plana çıkartacak bir yaşam merkezi oluşturacağız.

Aşevi ve Sosyal Yardımlaşma

Şehrimize ihtiyaç sahiplerinin yararlanabilecekleri bir Aşevi açacağız.

Bilim ve Teknoloji Merkezi

Samsun ve çevre illerde yaşayanlar için bilim ve teknoloji merkezi açacağız.

Tarihi Saathane Meydanı

Özlenen Saathane meydanını sizlerle buluşturacağız. Tarihi ile barışık bir yaşam alanı haline getirilecek. Bölgeden dokusunu bozmadan restorasyonları tamamlayarak Saathane meydanına hakettiği değeri kazandıracağız.

12 Bin Kişilik Merkez Camii

İlkadım ilçelerinde Samsun'da bulunan 12 bin kişilik merkez camii yapacağız. Herkesin ulaşabileceği bir lokasyonda kimsenin namaz kılarken dışarıda kalmayacağı ve ibadetimizi huzurla yapabileceğimiz bir camii yapacak edeceğiz.

Vadipark Rekreasyon Alanları

Atakum'un güneyinde Vadipark rekreasyon ve yaşam merkezi oluşturacağız. Samsun'lular için doğayla iç içe bir alan kazandıracağız.

500 Kişilik Öğrenci Yurdu

Canik Bölgesi Samsun Üniversitesi için 500 Kişilik bir yurt yapacağız.Modern bir öğrenci yurdu oluşturarak, bölgeye sosyal bir yaşam merkezi açacağız.

Sokak Hayvanları

Bir hayvan sever olarak şehrimizde bizim dostlarımızı en iyi sarıp sarmayalacak olan başkan ben olacağım diyorum. Onlar için güzel mekanlar ve aynı zamanda bir hayvan hastanesi oluşturarak o dostlarımı yalnız bırakmayacağız!

Mezbaha ve Et Entegre Tesisleri

İlkadım'ın güneyine mezbaha ve et entegre tesisi yapacağız. Hayvancılığı teşvik ederek köylünün emeğinin, alın terinin karşılığını vereceğiz. Daha sağlıklı ve daha hijyenik ortamda et ve et ürünlerinin üretimini sağlayacağız.

Köy Ürünleri Pazarı

Bir köy ürünleri pazarı oluşturacağız. Halkımızı üreticiler ile direkt buluşturacağız bu köy ürünleri pazarı şehir merkezinde yer alacak. Mevsim şartlarına göre etrafı açık veya kapalı hale getirilebilecek bu alanda yılın 365 günü halkımızı doğrudan köylü üreticilerimizden alışveriş yapabilecek. Böylece hem köylü kazanacak hem de halkımız doğrudan üreticiye ulaşma imkânı bulacak.